top of page
DSC09705ig.jpg

Fotografování dětí a rodin

Říkáte si, že vám na rodinné fotografie stačí váš chytrý telefon? Ale... Budete na fotografiích všichni? 🙂 

Pojďme se společně projít a já vám z vaší procházky vytvořím hezké momentky, které budou vzpomínkou na ty nejdůležitější a nejkrásnější chvíle vašeho života.

Možnost focení i v ateliéru

Můžeme nafotit i vaši rodinnou atmosféru u vás doma či na zahradě 🙂 Nebo vytvořit krásné narozeninové fotky vašich ratolestí, které vám budou připomínat ty nezapomenutelné okamžiky vašeho života. 

Pokud se nebojíte experimentovat a máte zájem nafotit něco netradičního jsem jedině pro! Můžu vám na focení objednat třeba barevný prášek. Fantazii na blbnutí se meze nekladou 😁

Po focení vám obvykle do tří dnů posílám v soukromé galerii všechny povedené záběry v podobě neupravených náhledů, ze kterých si vyberete snímky, které následně do tří týdnů od vámi odeslaného výběru upravím.

Hotové fotografie posílám ve dvou albech. Jedno s fotografiemi ve zmenšené velikosti určené pro sociální sítě s vodoznakem. A druhé s fotografiemi v plné velikosti určené pro tisk. Prosím, dbejte na správné použití fotografií z k tomu určených alb. 

Chci mít ty nejkrásnější okamžiky našeho života pořád na blízku

CENÍK

Cestovné je 6,-/km. 

Cestovné v ceně do 10km.

Klasické focení

Základní balíček 5 fotek.

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 200,-/ks.

1000,-

Speciální focení/efekty

Základní balíček 5 fotek.

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 260,-/ks.

1300,-

Verča tu pro Vás může být za
800,-
a to včetně dopravy. 

Doba focení je obvykle 30-120 min. Záleží na náročnosti focení, množství focených témat a hlavně na náladě dětí :) Nehraju o čas :) Důležité je pro mě odejít s co nejlepšími záběry 
a aby jste se na focení cítili co nejpříjemněji :) 
bottom of page