top of page
DSC05473ig.jpg

Fotografování koní

Je vašim přáním mít krásné fotky vašeho koně?

Ve své přirozené kráse, prohánějící se pastvinou nebo portrét s vaší oblíbenou sadou? Samotného nebo se vystajlujete společně? Nebo snad společně vymyslíme něco úplně jiného? Miluju kreativitu! A jsem otevřena jakémukoliv bláznivému nápadu 🤪

Fotografování obvykle probíhá v místě vaší stáje, kde se společně projdeme po okolí a vybereme to nejlepší místo, pro zachycení snímků dle vašeho přání. Popřípadě na smluveném místě, kam koníka dopravíte. 

Na každé focení mám k dispozici fotoohlávku, která se dá přirozeně vyretušovat. Popřípadě sezonní věci jako je vánoční věnec. Je možné domluvit i kreativní focení s barevnými prášky (nutné domluvit dopředu, prášky objednávám v barvách na přání). Fotografovat můžeme s přirozeným prostředím nebo s černým pozadím. Pro speciální kreativní účely mám k dispozici i ateliérová světla (ve stáji musí být možnost zapojit do elektřiny). Nezapomeňte si vzít na focení kromě dobré nálady, také oblíbené úplatky pro koníka 😁 

Ráda vám zdokumentuji i vaše jezdecké akce, tréninky či závody. 

Po focení vám obvykle do tří dnů posílám v soukromé galerii všechny povedené záběry v podobě neupravených náhledů, ze kterých si vyberete snímky, které následně do tří týdnů od vámi odeslaného výběru upravím.

Hotové fotografie posílám ve dvou albech. Jedno s fotografiemi ve zmenšené velikosti určené pro sociální sítě s vodoznakem. A druhé s fotografiemi v plné velikosti určené pro tisk. Prosím, dbejte na správné použití fotografií z k tomu určených alb. 

Fotografie koní mohou být někdy v budoucnu použity do časopisů, kalendářů, pro mé propagační materiály, moje potřeby komerčního užití nebo reklam. 

Pokud si výše zmíněné nepřejete, řekněte to prosím před společným focením. 

Chci mít svoji lásku pořád na blízku

CENÍK

Cestovné je 6,-/km. 

Cestovné v ceně do 10km.

Klasické focení

Základní balíček 5 fotek.

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 200,-/ks.

1000,-

Focení na černém pozadí/speciální efekty

Základní balíček 5 fotek.

1300,-

Verča tu pro Vás může být za
800,-
a to včetně dopravy. 

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 260,-/ks.

Doba focení je obvykle 30-120 min. Záleží na náročnosti focení, množství focených témat a hlavně na náladě koňoucha. Nehraju o čas :) Důležité je pro mě odejít s co nejlepšími záběry a aby jste se na focení cítili co nejpříjemněji :) 
bottom of page