top of page
DSC08524ig.jpg

Fotografování lidí

Portréty

Kdo by nechtěl vyniknout na profilech svých sociálních sítí něčím originálnějším, než jen obyčejnými mobilovkami s tuctovým filtrem 😁

Možnost focení i v ateliéru

Fantazii se meze nekladou! Ať už chcete krásný portrét někde na procházce při západu sluníčka nebo v nadupaný káře... Ať už chcete něžný romantický portrét nebo něco víc sexy...  Ať už sama nebo s partnerem. Jsem tu pro vás a vaše fantazie 🙂 Tak, pojďme fotit! 

Po focení vám obvykle do tří dnů posílám v soukromé galerii všechny povedené záběry v podobě neupravených náhledů, ze kterých si vyberete snímky, které následně do tří týdnů od vámi odeslaného výběru upravím.

Hotové fotografie posílám ve dvou albech. Jedno s fotografiemi ve zmenšené velikosti určené pro sociální sítě s vodoznakem. A druhé s fotografiemi v plné velikosti určené pro tisk. Prosím, dbejte na správné použití fotografií z k tomu určených alb. 

Chci mít ty nejkrásnější okamžiky pořád na blízku

CENÍK

Cestovné je 6,-/km. 

Cestovné v ceně do 10km.

Klasické focení

Základní balíček 5 fotek.

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 200,-/ks.

1000,-

Speciální focení/efekty

Základní balíček 5 fotek.

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 260,-/ks.

1300,-

Verča tu pro Vás může být za
800,-
a to včetně dopravy. 

Doba focení je obvykle 30-120 min. Záleží na náročnosti focení a množství focených témat. Nehraju o čas :) Důležité je pro mě odejít s co nejlepšími záběry a aby jste se na focení cítili co nejpříjemněji :) 
bottom of page