top of page

Fotografování psů

Chcete mít věčnou a nezapomenutelnou památku na svého věrného, čtyřnohého přítele? Nebo snad chcete vymyslet něco bláznivého?  Miluju kreativitu! A jsem otevřena jakémukoliv bláznivému nápadu 🤪

Možnost focení i v ateliéru

Fotografování obvykle probíhá v místě vašeho bydliště, kde se společně projdeme po okolí a vybereme to nejlepší místo, pro zachycení snímků dle vašeho přání. Popřípadě na smluveném místě, kam se s pejskem dopravíte. Pokud je pejsek trochu divoch, nevadí! 😁 Na ty správné záběry si ráda počkám. Ale základní poslušnost je velkou výhodou pro zachycení dokonalých momentů 🙂 Vemte sebou na focení nějaké úplatky či pejskovu oblíbenou hračku, pomůže to k lepší koncentraci pejska na focení. 

Je možné domluvit i kreativní focení s barevnými prášky (nutné domluvit dopředu, prášky objednávám v barvách na přání). Fotografovat můžeme s přirozeným prostředím nebo s černým pozadím. Pro speciální kreativní účely mám k dispozici i ateliérová světla (musí být možnost zapojit do elektřiny).

Po focení vám obvykle do tří dnů posílám v soukromé galerii všechny povedené záběry v podobě neupravených náhledů, ze kterých si vyberete snímky, které následně do tří týdnů od vámi odeslaného výběru upravím.

Ráda vám přijedu nafotit i vaše štěňátka. 

Hotové fotografie posílám ve dvou albech. Jedno s fotografiemi ve zmenšené velikosti určené pro sociální sítě s vodoznakem. A druhé s fotografiemi v plné velikosti určené pro tisk. Prosím, dbejte na správné použití fotografií z k tomu určených alb. 

Fotografie psů mohou být někdy v budoucnu použity do časopisů, kalendářů, pro mé propagační materiály, moje potřeby komerčního užití nebo reklam. 

Pokud si výše zmíněné nepřejete, řekněte to prosím před společným focením. 

Chci mít svoji lásku pořád na blízku

CENÍK

Cestovné je 6,-/km. 

Cestovné v ceně do 10km.

Klasické focení

Základní balíček 5 fotek.

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 200,-/ks.

1000,-

Focení na černém pozadí/speciální efekty

Základní balíček 5 fotek.

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 260,-/ks.

1300,-

Verča tu pro Vás může být za
800,-
a to včetně dopravy. 

Doba focení je obvykle 30-120 min. Záleží na náročnosti focení, množství focených témat a hlavně na náladě pejsana. Nehraju o čas :) Důležité je pro mě odejít s co nejlepšími záběry 
a aby jste se na focení cítili co nejpříjemněji :) 
bottom of page