top of page

Mazlíčci v ateliéru 

Pojďme společně vykouzlit netradiční a nezapomenutelnou vzpomínku na vašeho čtyřnohého parťáka :) Fotografovat můžeme na jednobarevném pozadí nebo při sezónních akcích. Nebo snad chcete vymyslet něco úplně jiného?  Miluju kreativitu! A jsem otevřena jakémukoliv bláznivému nápadu 🤪

Ráda vám vyfotím i vaše štěňátka :)

Fotografovat můžeme i u vás doma.

Po focení vám obvykle do tří dnů posílám v soukromé galerii všechny povedené záběry v podobě neupravených náhledů, ze kterých si vyberete snímky, které následně do tří týdnů od vámi odeslaného výběru upravím.

Hotové fotografie posílám ve dvou albech. Jedno s fotografiemi ve zmenšené velikosti určené pro sociální sítě s vodoznakem. A druhé s fotografiemi v plné velikosti určené pro tisk. Prosím, dbejte na správné použití fotografií z k tomu určených alb. 

Fotografie psů mohou být někdy v budoucnu použity do časopisů, kalendářů, pro mé propagační materiály, moje potřeby komerčního užití nebo reklam. 

Pokud si výše zmíněné nepřejete, řekněte to prosím před společným focením. 

Chci mít svoji lásku pořád na blízku

CENÍK

Klasické focení

Základní balíček 5 fotek.

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 200,-/ks.

1300,-

Doba focení je obvykle 30-120 min. Záleží na náročnosti focení, množství focených témat a hlavně na náladě pejsana. Nehraju o čas :) Důležité je pro mě odejít s co nejlepšími záběry a aby jste se na focení cítili co nejpříjemněji :) 
bottom of page