top of page
DSC09491ig.jpg

Rodinky v ateliéru 

Máte chuť na něco trochu jiného, než fotografování venku? 😁Můžeme vymyslet focení na různá témata. Narozeninové focení dětí, focení miminek nebo rodinné focení na jednobarevném pozadí.  Miluju kreativitu a nebráním se jakémukoliv bláznivému nápadu, protože fantazii, ty se meze nekladou! 🤪
Na tématická focení je potřeba se objednat včas, abychom spolu domluvili podrobnosti a stihlo se vše případně i nakoupit a připravit :) 
Pokud máte nápad na domácí focení, mohu vzít světla i k vám domů :) 

Po focení vám obvykle do tří dnů posílám v soukromé galerii všechny povedené záběry v podobě neupravených náhledů, ze kterých si vyberete snímky, které následně do tří týdnů od vámi odeslaného výběru upravím.

Hotové fotografie posílám ve dvou albech. Jedno s fotografiemi ve zmenšené velikosti určené pro sociální sítě s vodoznakem. A druhé s fotografiemi v plné velikosti určené pro tisk. Prosím, dbejte na správné použití fotografií z k tomu určených alb. 

Chci naše fotky na plátno

CENÍK

Cestovné je 6,-/km. 

Cestovné v ceně do 10km.

Klasické focení

Základní balíček 5 fotek.

Možnost dokoupit fotky nad rámec balíčku 200,-/ks.

1300,-

K tematickému focení se přičítá i cena za případné rekvizity. Všechno domluvíme individuálně podle vašich představ.  
Doba focení je obvykle 30-120 min. Záleží na náročnosti focení, množství focených témat a náladě dítek :) Nehraju o čas :) Důležité je pro mě odejít s co nejlepšími záběry a aby jste se na focení cítili co nejpříjemněji :) 

Verča tu pro Vás může být za
800,-
a to včetně dopravy. 

bottom of page